Urodziny – Szyfrownia

Urodziny

Urodziny

Zajmujemy się organizacją wyjątkowych, niezapomnianych urodzin dla dzieci

Dlaczego nasz Escape Room to idealny pomysł na organizację urodzin?

Zabawa w pokoju zagadek to świetna rozrywka ucząca współpracy i kreatywnego myślenia w grupie rówieśniczej. Dzieci nie tylko razem współpracują i rozwiązują zagadki ale świetnie się przy tym bawią

Stawienie czoła ukrytym zagadkom rozwija ich wyobraźnię spostrzegawczość. Dzieci  ćwiczą zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów.

Interaktywna i angażująca zabawa w pokoju Wiedźmy, połączona z przyjęciem urodzinowym dostarczy Waszym pociechom niezapomnianych wrażeń, a ten dzień będą wspominać jeszcze przez wiele tygodni.

 

Jak wyglądają u nas urodziny?

Grupa dzieci, dla których organizujemy przyjęcie urodzinowe nie powinna przekraczać 11-12 osób.  Dzielimy dzieci na dwie grupy. Podczas, gdy pierwsza grupa przebywa w pokoju zagadek, druga grupa ma zorganizowany czas przez animatorów. Dzieci grają w planszówki i inne gry imprezowe. Jest to też dla nich czas na poczęstunek, który zapewniamy w cenie urodzin. Później następuje zmiana i druga grupa wchodzi do Chatki Wiedźmy.

Dodatkową atrakcją jaką oferujemy, jest możliwość umieszczenia przez nas prezentu dla  Waszego dziecka w pokoju zagadek, co będzie dla niego niesamowitą niespodzianką.

Na koniec dzieci mają jeszcze czas dla siebie na zabawę, tort, poczęstunek, zwiedzanie domku Wiedźmy i pamiątkowe zdjęcia. Pokazujemy również dzieciom zabawę od zaplecza –  zdradzamy tajemnicę naszej pracy i pokazujemy jak wygląda gra od strony moderatora. To wszystko pod okiem naszych animatorów i pracowników.

 

Jaki jest koszt urodzin?

Poniedziałek – Czwartek – 500 zł

Piątek – Niedziela – 600 zł

 

W  cenie urodzin:

– 3 godziny zabawy (max 3,5 godziny)

– 2 gry escape room (podział dzieci na dwie grupy; podczas gry pierwsza grupa gra w pokoju zagadek druga grupa ma zabawy z animatorem, później jest zmiana)

– Kolorowa zastawa urodzinowa dla dzieci (plastikowe talerzyki, kubeczki, sztućce, miseczki, itp.)

– Zaproszenia dla gości,

– Animator do obsługi urodzin, organizacja zabaw, gier planszowych i konkursów,

– Pamiątkowe zdjęcia,

– Menu urodzinowe (do wyboru)

  • Na słono (paluszki, popcorn, prażynki, krakersy, chrupki), napoje
  • Na słodko (ciastka, cukierki, żelki), napoje
  • Mix (popcorn, ciastka, paluszki, chrupki, cukiereczki), napoje
  • Zdrowa wersja ( świeże owoce sezonowe, ciasteczka owsiane, warzywa w słupki, bakalie, suszone owoce), napoje, soki + 5 zł za każde dziecko

Napoje – 0,6 l na osobę (do wyboru soki, woda z cytryną, napoje gazowane)

Istnieje możliwość dostarczenia przez nas jedzenia z restauracji Da Grasso lub Pizzerii EBE (koszt równoznaczny z ceną na karcie).